شماره تماس ویراترکر: 025-33553000
الگو اس وی جی

ویراترکر برای شما و همراه شما

فرقی نمی‌کند که شما در چه حیطه‌ای فعالیت می‌کنید. میوه و محصلات کشاورزی صادر می‌کنید یا در زمینه حمل و نقل فرآورده‌های گوشتی و دریایی کار می‌کنید، تولید کننده محصولات لبنی هستید یا شرکت داروسازی دارید و می‌خواهید داروها و تجهیزات پزشکی را جابه‌جا کنید. شاید هم در فکر صادرات گل و گیاه به خارج از کشور هستید. در هر صورت ویراترکر نگهبان امنی برای کالاهای شماست و کیفیت را برای شما تضمین می‌کند.

شرکت ویراترکر

داستان ویراترکر

ایده ساخت ردیاب ترموگراف ویراترکر از یک دغدغه آغاز شد. دغدغه‌ای که ویرافروت در رابطه با صادرات با کیفیت محصولات کشاورزی‌اش به کشورهای دیگر داشت. بالا بودن میزان ضایعات کالاها، کاهش کیفیت محصولات هنگام رسیدن به مقصد، معضلات حمل و نقل کالاهای حساس، دیر رسیدن کالاها به دست مشتری و هزار و یک مشکل دیگر ما را بر آن برداشت که به دنبال یک راه حل جدی باشیم. اما از نبود امکانات و تجهیزات مناسب ناامید نشدیم بلکه انگیزه‌ای یافتیم تا دست به خلاقیت و نوآفرینی بزنیم.

کارکنان ویراترکر

تیم ویراترکر

در سال 1398 تیمی متشکل از طراحان، برنامه نویسان و مهندسان الکترونیک با ایده ساخت یک دستگاه ردیاب با ویژگی‌های خاص و منحصر به فرد دور هم جمع شدند. آنها جوانانی پرشور و عاشق خلاقیت و پیشرفت بودند که توانستند در مدت یک سال اولین نمونه از ردیاب ویراترکر را با قابلیت سنجش دما و رطوبت و گزارش دهی لحظه به لحظه بسازند.

همچنین شرکت ویراترکر در سال 1400 با تکیه بر علم مهندسین جوان و پرتلاش خود، بعد از گذشت دو سال موفق به کسب جایگاه در بین شرکت های دانش بنیان شده است.


کار ما در ویراترکر تمام نشده است. ما همیشه در حال ارتقا و پیشرفتیم ما همچنان به دنبال ایده‌های خلاقانه و افزودن قابلیت‌های جدید متناسب با نیاز مشاغل به محصولاتمان هستیم. همه ما در ویراترکر منتظر شما هستیم تا امنیت و کیفیت را با شما سهیم شویم.

داستان سفر کالاها

این روزها در مجموعه ویرا کارها به شکل دیگری جریان دارد. مدیران ویرافروت هنگامی که پشت میز کار خود چای صبح‌گاهی‌شان را می‌نوشند نگاهی به صفحه نرم افزار ویراترکر می‌اندازند و گزارش وضعیت بار خود را بررسی می‌کنند. آنها در هر لحظه می‌دانند کالایشان کجاست، در چه وضعیت دمایی و رطوبتی به سر می‌برد و چگونه به دست مشتری خواهد رسید به همین دلیل با خیال راحت با مشتری خود تماس می‌گیرند و او را از رسیدن به موقع و با کیفیت کالا مطمئن می‌سازند.

login-user

نام خود را وارد کنید

شماره موبایل خود را وارد کنید

03:00

برای ثبت نام اینجا کلیک کنید.

login-user

شماره موبایل خود را وارد کنید

03:00

سفارش خرید ترموگراف هوشمند ویراترکر برای مشاوره، پرسش سوالات و سفارش خرید ترموگراف ویراترکر می توانید با شماره های قرار داده شده با ما در ارتباط باشید.