شماره تماس ویراترکر: 025-33553000
الگو اس وی جی
ردیاب کانتینر

سفری مطمئن با ردیاب کانتینر و کامیون

ردیاب کانتینر و کامیون یک روش اطمینان‌بخش برای تمام کسانی است که می‌خواهند مواد غذایی، دارویی و اجسام و وسایل قیمتی و با ارزش را به شهر یا کشور دیگری منتقل کنند. لطفا اشتباه بعضی از صاحبین بار را تکرار نکنید که با بی‌احتیاطی کامل، بار را به راننده می‌سپرند و انتظار دارند که هیچ اتفاق ناگواری در طول مسیر، برای بارشان نیفتد! به قول شاعر

دوش آگهی ز یار سفر کرده داد باد

من نیز به باد دهم هر چه باد باد!

با یک ردیاب کانتینر و کامیون باری، به راحتی و بدون هیچ نگرانی، می‌توانید بارتان را به مقصد برسانید. در ادامه با ما همراه باشید تا شما را با این وسیله با ارزش آشنا کنیم:

ردیاب کانتینر و کامیون چیست؟

ردیاب کانتینر و وسایل حمل و نقل باری یک سیستم جی پی اس است که با ماهواره‌های مختلفی که در حال فعالیت در مدار زمین هستند، ارتباط دارد و اطلاعات دقیق مکانی را به شرکت‌های حمل و نقل بار اطلاع می‌دهد.

مزایا و کاربردهای ردیاب کانتینر و کامیون چیست؟

در مسیر حمل و نقل بار، ممکن است اتفاقات مختلفی بیفتد. بار با شترش گم بشود، تصادف اتفاق بیفتد، مواد غذایی یا دارویی داخل وسیله نقلیه، خراب بشود و هزار و یک اتفاق ناگوار دیگر که به شرکت شما قطعا ضرر مالی زیادی وارد می‌کند.

صادرکننده یا صاحب یک محموله باارزش، هیچ وقت چنین ریسکی نمی‌کند که بارش را با بی‌احتیاطی به امان خدا بسپرد. برای این که از سلامت محموله‌های صادراتی و مواد غذایی مطمئن باشید، کافی است یک نگهبان دقیق و کاربلد به اسم ردیاب را همراه بارتان بفرستید تا لحظه به لحظه به شما گزارش بدهد. یک گزارش همه جانبه! چون ردیاب کانتینر مزایا و کابردهای مختلفی دارد مانند:

۱-اعلام موقعیت مکانی کانتینر و کامیون

۲-قابلیت شنود داخل کابین

۳-اعلام میزان بنزین کانتینر و کامیون

۴-ثبت موقعیت به دو شکل آنلاین و آفلاین

۵-عیب‌یابی کانتینر و کامیون و گزارش آن

۶-ثبت و گزارش دما و رطوبت محموله داخل کانتینر و کامیون

۷-اعلام هشدار عبور از مسیر و محدوده مشخص شده حمل محموله

۸-صرفه‌جویی در وقت و هزینه

۹-جلب اعتماد خریدار محموله

وقتی به عنوان فروشنده یا انتقال‌دهنده، به امنیت و سلامت بار و به موقع رسیدن بار فکر می‌کنید، اعتماد مشتری به شرکت شما جلب می‌شود و این یعنی ماندگاری مشتری. ماندگاری مشتری هم به نوبه خود، باعث جلب مشتری جدید می‌شود.

نحوه کار ردیاب کانتینر و کامیون چیست؟

ردیاب کانتینر و کامیون بر خلاف ردیاب خودروهای دیگه، نیازی به سیم‌کشی ندارد و وابسته به برق خودرو هم نیست. چون باتری پرقدرتی دارد و با یک مگنت قوی به کانتینر متصل می‌شود. اطلاعات مسیر حرکت ماشین را ثبت و گزارش می‌کند و اگر احیانا مشکلی پیش بیاد، به راننده، شرکت حمل و نقل بار و صاحب محموله اخطار می‌دهد.

بهترین ردیاب کانتینر و کامیون کدام است؟

طبیعتا هر ردیابی که امکانات کاربردی بیشتری داشته باشد، بهتر است اما کاربردی‌ترین ردیاب کانتینر موجود در بازار ایران، ردیاب کانتینر و کامیون ویراترکر است که تولید داخل است، موقعیت‌یابی می‌کند و مجهز به جی پی اس است و هم میزان دما و رطوبت داخل کانتینر و کامیون را گزارش می‌دهد.

این ویژگی برای حمل و نقل بعضی از محموله‌‎ها مثل مواد غذایی فاسدشدنی و دارو، بسیار کاربردی و نیاز است. به خصوص اگر مسیر سفر طولانی باشد. ردیاب کانتینر مجهز به دما و رطوبت‌سنج، گزارش دقیقی از وضعیت داخل کانتینر و کامیون به شما می‌دهد و اگر مثلا یخچال کانتینر دچار مشکل بشود یا دستگاه رطوبت‌ساز داخل کانتینر از کار بیفتد، سریع اخطار می‌دهد. هم به صاحب بار و هم به راننده.

سخن پایانی

ردیاب کانتینر و کامیون یک وسیله کوچک اما کاربردی است. به قول معروف فلفل نبین چه ریزه، بشکن ببین چه تیزه! وقتی گزارش دقیق موقعیت مکانی و میزان دما و رطوبت محموله را از ابتدا تا انتهای مسیر در اختیار داشته باشید، میزان هدر رفت محموله و اتلاف وقت رو کاهش می‌دهید.

برای همین صرف هزینه در زمینه امنیت بار اصلا کار بیهوده‌ای نیست و به شما توصیه می‌کنیم ردیاب کانتینری را انتخاب کنید که کارایی و امکانات بالاتری دارد. در این صورت هم امنیت مسیر را تضمین می‌کنید و هم حفظ سلامتی بار را. کارشناسان ما در ویراترکر آماده هستند تا شما را برای انتخاب یک ردیاب مناسب راهنمایی کنند. ۳۳۵۵۳۰۰۰-۰۲۵

لطفا دیدگاهتان را با ما درمیان بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

login-user

نام خود را وارد کنید

شماره موبایل خود را وارد کنید

02:00

برای ثبت نام اینجا کلیک کنید.

login-user

شماره موبایل خود را وارد کنید

02:00